VařímeRecepty.cz    Pletení    Email šablony    Omalovánky    Zbrojní průkaz    EET Účtenky    FormOffice    Snadné hubnutí    Počítej Kalorie    Recepty doma    Formuláře na PC    Domácí účto    Formuláře ZDARMA    DWN.cz    Rybář    Hromadné emaily   
Výpis položky katalogu DWN.cz Zdarma stáhnout ConvertXtoDVD
logo

ConvertXtoDVD 7.0.0.61

Převeďte všechny vaše filmy na DVD formát

Licence:Zdarma k vyzkoušení
Autor:Vso-software.fr
Domovská stránka:http://www.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/
Velikost:36967 kB
Instalace:instalátor
Jazyk:čeština
Přidáno/změněno:26.9.2018
Limitováno:
Cena:1949,-Kč  koupit
Operační systém:Win7, WinXP, Win2000, WinME, Win98, WinNT,

Popis:

ConvertXtoDVD je kvalitní video konvertor včetně možnosti následného vypálení na DVD. Pomocí několika kliků zazálohujete film, který můžete přehrát na DVD přehrávači včetně menu, kapito a titulek.

ConvertXtoDVD podporuje nejpopulárnější formáty jako jsou AVI do DVD; Mpeg, Mpeg, Mpeg4, MP4, VOB, WMV, DV a hlavní formáty do DVD. Převede soubory do vyhovující DVD Video složky a vypálí na DVD médium. ConvertXtoDVD nevyžaduje žádné další AVI kodeky.

Hledáte software pro převod videa? ConvertXtoDVD je kvalitní a vysoce oceněný software - za málo peněz s kvalitní značkou, která zaručuje vysoký výkon.

Program pracuje pro NTSC a PAL video formáty a vytváří kategorie automaticky. Vícenásobné audio tracky jsou podporovány. Verze 2 používá kompletně přepisovatelné rozhraní s podporou titulků a mnoho dalších nových nastavení.


Zdarma stáhnout ConvertXtoDVD 7.0.0.61 >>
Jít na detail programu ConvertXtoDVD 7.0.0.61 >>